Zelenskiy / Official
756K subscribers
6.41K photos
3.6K videos
263 links
Офіційний канал Президента України - Володимира Зеленського / The official channel of the President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy
Download Telegram
Українська мова – прикраса, яка додає чарівності всьому.
Колискові українською – найлагідніші.
Вірші українською – найромантичніші.
Анекдоти – найкумедніші.
Діалоги – найвідвертіші.
Пісні – найдушевніші.
А освідчення українською мовою в коханні – найпалкіші.

З Днем української писемності та мови – неймовірної, неповторної, непереможної!
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Про ковід і те, що об’єднає Україну.
Про війну на Донбасі й те, що не лякає Україну.
Про тарифи, олігархів і нове засідання РНБО.
​​Сьогодні своє 78-річчя святкує національний лідер кримських татар, перший голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Нам усім дуже пощастило жити в одну епоху з цією великою людиною, ім'ям якої називають вулиці й парки в турецьких містах! Адже Мустафа-ага – це приклад незламної віри, стійкості духу та невтомної боротьби за відновлення прав кримськотатарського народу.

За свою правозахисну діяльність Мустафа Джемілєв зазнавав репресій і переслідувань з боку радянської влади. Його кидали до в'язниці, висилали з рідного Криму й довгі роки забороняли повертатися додому. Та весь цей час він не припиняв боротися, аж допоки кримські татари не здобули право повернутися на рідну кримську землю. Попри всі страшні випробування Мустафа-ага не зламався, не втратив людяності, щирості й простоти у спілкуванні. Його беззаперечно шанують і поважають співвітчизники.

І сьогодні, коли Крим окупувала Російська Федерація, коли кримськотатарський народ знову не може почуватися вільно й безпечно на своїй землі, коли кримчан знову залякують, переслідують, викрадають та безпідставно кидають за ґрати, Мустафа Джемілєв як справжній лідер надихає свій народ, дає йому сили й зміцнює віру в те, що й цього разу ворог буде подоланий і ми повернемо наш Крим. Українська держава зі свого боку робить усе, щоб питання деокупації Кримського півострова звучало на всіх міжнародних майданчиках і було серед найактуальніших тем світового порядку денного.

Впевнений, разом ми обов'язково переможемо, і один із наступних днів народження Мустафи-аги святкуватимемо в нашому Криму за чашечкою запашної кави під українським і кримськотатарським прапорами. Вірю, це обов'язково станеться.

А сьогодні вітаю шановного Мустафу Джемілєва з днем народження, бажаю міцного здоров’я, наснаги, добробуту родині та перемоги!
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Декілька хороших новин 🇺🇦
​​«Алло, алло, алло! Говорить Харків! Вам, вам, вам!»

Саме ці, на перший погляд, нічим не примітні слова техніка-зв’язківця пролунали з гучномовців у серці Слобожанщини 16 листопада 1924 року та розпочали історію радіомовлення в Україні.

У часи Другої світової війни воно не припинить роботу, передачі з Хрещатика йтимуть до останнього дня оборони Києва, диктори в Харкові залишатимуться біля мікрофона під час ворожих бомбардувань, радіо допомагатиме нашим льотчикам орієнтуватися під час боїв і нічних атак на нацистські тили.

Символічно радіо та війну поєднає Андрій Бобир – відомий винищувач і творець водночас: льотчик 1-го Українського фронту і бандурист українського радіо. Саме він після війни зіграє на бандурі, яку завжди брав у небо й xовав у крилі літака, «Реве та стогне Дніпр широкий» – легендарні позивні українського радіо, незмінні вже майже вісім десятиліть.

У часи відновлення незалежності прямі трансляції засідань Верховної Ради зроблять радіо головним джерелом інформації про політичне життя та історичні зміни в державі.
А «Ще не вмерла України…» пролунає в ефірі за півроку до того, як парламент затвердить її Державним гімном України.

Як і належить справжній четвертій владі, радійники неодноразово ставатимуть невід’ємною частиною та рушієм багатьох перетворень у країні.

Чи має щось більшу силу та більший вплив, ніж людський голос?
Лише одне. Це поєднання голосу й зображення. Це телебачення.

Першим рядком його історії в Україні є показ стрічки «Алітет іде в гори» одесита Марка Донського. Це перша професійна телетрансляція з Київського телецентру на Хрещатику, 26, яка відбулася 70 років тому.

За ці роки телебачення не раз змінювало історію. Особливо ми усвідомили, яке значення має достовірна інформація і яку загрозу становить бреxня, у часи боротьби за свободу і правду, двох революцій, війни на Донбасі й пандемії COVID-19.

Все це відводить радіо й ТБ надважливу роль і наділяє надвисокою відповідальністю за кожне слово і кожну букву. Бо в сучасному світі інформація давно стала зброєю, за допомогою якої можна впливати на глобальну політику й окремі процеси в інших державах, формувати думку та поведінку мільйонів людей.

Будь-яка новина, фейк, маніпуляція й навіть необачна фраза здатні завдати удару, наслідки якого для людей і держави можуть бути більшими, ніж наслідки обстрілів і бомбардувань.

У день професійного свята я щиро бажаю всім працівникам радіо й телебачення завжди пам’ятати про це. Щиро дякую всім, хто залишається вірним стандартам професії, не зраджує задля слави або вигоди достовірність, об’єктивність, повноту й точність, відокремлює факти від думок і коментарів та зберігає баланс думок і поглядів. Словом, не втрачає зв'язку з реальністю.

Щиро вітаю вас усіх – і тих, хто в кадрі, і тих, хто робить величезну роботу поза ним. І тих, хто забезпечує в Україні надійний зв’язок!

І щиро бажаю вам двох речей.
Мужності завжди казати важливу правду чи відмовитися говорити відверту бреxню. І мудрості, щоб відрізняти перше від другого.

З Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!
​​Ці хлопці щойно перемогли і потрапили у плей-оф, де боротимуться за вихід на чемпіонат світу – 2022.

Цих хлопців ми будемо несамовито підтримувати й зірвемо горлянку, коли їм це вдасться.

Чи може бути інакше?
Вірю, що ні.
Бо ці хлопці – збірна України з футболу!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Ми прекрасний, сильний, сміливий, розумний, талановитий народ. Непереможний. Саме тому, що ми маємо гідність. Для нас рабство – приниження. Втрата свободи – це втрата честі. Втрата честі – це втрата серця. Втрата серця – це втрата душі. А втрата душі для нас – це втрата життя. Тому ми готові боротися ціною власного життя.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Як завжди, відверто про Донбас, півторагодинну розмову з Президентом США Джозефом Байденом, шлях України до НАТО та безпеку нашої держави.
Демократична держава не може існувати без звичайної людської рівності. Зокрема, без рівності тих, хто обіймає будь-які державні посади, й тих, хто їм підпорядковується. Без рівності в гідності та у праві на повагу.

На мій погляд, на інцидент за участю заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі може бути лише одна реакція. Прошу міністра внутрішніх справ та Кабінет Міністрів розглянути питання про звільнення заступника очільника МВС. Упевнений, що відповідна заява вже написана самим заступником.

Хай там що, відповіддю на законну вимогу представника поліції має бути коректна поведінка кожної людини. Незалежно від займаної посади, соціального статусу чи будь-яких інших обставин.
Сьогодні обговорювали з урядовцями умови державної програми «єПідтримка». Кожен українець чи українка, які отримали дві дози вакцини проти COVID-19, зможуть витратити 1 тис. гривень, забезпечену державою.

Це простий і конкретний шлях підтримати і людей, і бізнес – через людей. Насамперед ті галузі економіки, які найбільше постраждали від карантинних обмежень. Креативний сектор – театри, музеї, кіно. А також транспортну сферу – авіацію та залізницю. Як результат – завдяки цьому українці молодшого віку матимуть приємний стимул, щоб ухвалити рішення про вакцинацію.

За кілька тижнів після того, як я запропонував цю програму, додано й технічно опрацьовано ще дві суттєві опції для її розширення. Поки що дві. Перша: «єПідтримка» включатиме й купівлю книжок. Це великий плюс для нашого книговидавництва та книжкових крамниць. Також це додає програмі аудиторію – людей середнього і старшого віку. Але соціальна основа програми має бути ще ширшою.

Тому друга опція враховує інтереси тих українців, які більше за інших потребують державної підтримки. Доручив уряду забезпечити, щоб громадяни у віці 60+ могли використати 1 тис. гривень від держави за соціальними напрямками, зокрема на купівлю ліків. Механізми мають бути напрацьовані протягом тижня, а використання – вже з січня.

Хочу окремо зазначити, щоб розвіяти передбачувані страшилки від телевізійних «ванг» і «нострадамусів»: «єПідтримка» буде повністю забезпечена фінансово. А діятиме вона достатньо часу, щоб кожен міг скористатися своєю тисячею.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
У наших дипломатів – надскладне завдання: Україна має стати не проблемним, а стратегічним партнером, чию думку та інтерес світ не формально враховує, а реально рахується з ними. Конференція послів у Гуті, що має стати щорічною, – один із важливих кроків до виконання цього завдання.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні мільйони християн західного обряду в Україні та на планеті Земля відзначають Різдво! Символ найкращих людських чеснот – любові, доброти та милосердя. Нехай вони об'єднують кожну нашу родину й нашу одну велику сім’ю – Україну!

Бажаю всім міцного здоров’я, великого достатку і щасливого Різдва!

Христос народився! Славімо його!
​​Ваша увага й теплі слова – це те, чого сьогодні чекають близькі та рідні. Привітайте всіх-всіх, відправивши їм дивовижні поштівки, над якими працювали художники з різних куточків України. Створіть святковий настрій, зробивши всього кілька кліків.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Цей рік – він особливий. Рік 30-річчя нашої незалежності. Тому я говоритиму не про те, що було зроблено, а про тих, хто це зробив. І не тільки цього року. А хто весь час незалежності будує і творить Україну. Наші люди. Наші надзвичайні люди і громадяни України!
Не сумніваюся, разом з вами ми зробимо наступний рік іще кращим!
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Залаштунки новорічного привітання.
Як це було і що залишилося поза кадром.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Святий Різдвяний вечір – це найкраща мить для порозуміння та примирення. З усіма, кого образив сам, і з усіма, хто образив тебе. Нехай усе це залишиться в минулому, у наші сім’ї прийде достаток, у наші домівки – щастя, а в нашу країну – мир і процвітання.
Христос рождається! Славімо його!
​​Сьогодні свій день народження відзначає перший Президент України Леонід Макарович Кравчук. 

Надзвичайно мудра й досвідчена людина. Завжди жвавий і дотепний, попри свій поважний вік. 

На долю Леоніда Кравчука випало керівництво державою у найскладніші часи, коли Україна лише ставала на ноги та здобувала незалежність. Під його проводом Україна заявила про себе у світі й була визнана міжнародною спільнотою.

Тож я був надзвичайно вдячний, коли Леонід Макарович погодився очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі. Він багато зробив, щоб переговорний процес щодо мирного врегулювання просувався й Україна наближалася до відновлення територіальної цілісності, повернення своїх людей і територій. Зокрема, за його участю вдалося досягти припинення вогню на Донбасі в липні 2020 року. 

Леоніде Макаровичу, Ви дуже добре знаєте, що таке цінність кожного дня. Тому бажаю Вам, щоб кожен новий день додавав Вам сил та наснажував на нові звершення. Зичу міцного здоров’я та швидшого відновлення.  

Для мене завжди велика честь звернутися до Вас по мудру й доречну пораду.
​​Сьогодні відбулася надзвичайно важлива подія – Україна вивела в космос свій супутник «Січ-2-30».

Переконаний, трансляцію запуску дивилися тисячі українців. Я теж, затамувавши подих, стежив онлайн, як ракета-носій Falcon 9 компанії SpaceX стартує з мису Канаверал у США з нашим космічним апаратом, як відокремлюється перший ступінь, і не стримував радості, коли стало зрозуміло, що запуск відбувся успішно.

Супутник дистанційного зондування Землі «Січ-2-30» розробило та виготовило ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля» разом з іншими українськими підприємствами. Це повністю вітчизняна розробка.

Нинішній успішний запуск став першим за останні десять років виведенням у космос українського супутника. Тож з особливою гордістю хочу відзначити та подякувати українським конструкторам, інженерам, ІТ-фахівцям та випробувачам, які вкотре підтвердили свій високий рівень. Вони довели спроможність створювати нові зразки сучасної космічної техніки та утверджувати Україну як потужну космічну державу.

З упевненістю можу сказати, що сьогодні ми маємо ще один успішний приклад плідної співпраці українських і американських компаній у сфері мирного освоєння космосу.
​​З приємністю повідомляю, що Національний центр управління та випробувань космічних засобів поблизу м. Дунаївці на Хмельниччині успішно провів перший сеанс зв’язку з нашим супутником «Січ-2-30», який сьогодні був виведений на космічну орбіту. Наразі з апаратом встановлено стійкий зв'язок, усі його бортові системи працюють у штатному режимі.

Дані, отримані завдяки «Січ-2-30», допомагатимуть у роботі українським аграріям, картографам, а також у сферах лісового та водного господарства, безпеки й оборони, моніторингу надзвичайних ситуацій і стихійних лих.

Крім того, наш супутник буде інтегрований у програму Європейського Союзу зі спостереження за Землею Copernicus.

Переконаний, що успішна реалізація таких масштабних космічних проектів і надалі забезпечуватиме Україні гідне місце серед провідних космічних держав світу, а вітчизняна аерокосмічна галузь завжди буде візитівкою нашої країни.

Ще раз дякую працівникам української аерокосмічної галузі, завдяки яким ця місія відбулася. Їхня самовіддана праця дає поштовх розвитку багатьох сфер української економіки та зміцнює престиж України у світі.
​​Був радий вітати сьогодні в Києві доброго друга – Президента Азербайджану Ільхама Алієва. Наші країни історично мали тісну й плідну співпрацю. Незабаром виповниться 30 років із дня встановлення дипломатичних відносин між нашими державами. Лише за останній рік, попри пандемію коронавірусу, товарообіг між Україною та Азербайджаном зріс до рекордного за сім років майже мільярда доларів США. Але ми не маємо наміру зупинятися на цьому. З паном Президентом Алієвим поставили перед собою мету за два наступні роки збільшити обсяги двосторонньої торгівлі удвічі.

Сьогодні Україна й Азербайджан розпочали новий етап стратегічного та предметного партнерства – ми з Ільхамом Алієвим підписали Спільну декларацію, у якій зафіксована наша готовність до реалізації конкретних проектів у сферах, що становлять обопільний інтерес. Це і взаємна підтримка суверенітету й територіальної цілісності, і забезпечення миру та стабільності в Чорноморсько-Каспійському регіоні та за його межами, і активізація співробітництва у протидії гібридним загрозам, посилення співпраці у сфері оборонної промисловості, поглиблення співробітництва у межах міжнародних та регіональних організацій і форумів та багато іншого.

Крім того, разом з азербайджанською делегацією детально обговорили плани, як наповнити новим змістом нашу співпрацю в торговельно-економічній, паливно-енергетичній, військово-технічній, інфраструктурній, авіабудівній, агропромисловій, культурно-гуманітарній сферах.

Як зазначив Ільхам Алієв, співробітництво між Україною та Азербайджаном базується на міцній дружбі, а підписані сьогодні в Києві документи сприятимуть поглибленню двосторонніх відносин. Зокрема, за результатами українсько-азербайджанських переговорів було укладено міжурядову Угоду щодо співробітництва у сфері безпечності харчових продуктів, а також меморандуми про взаєморозуміння з питань екстреної взаємодії у двосторонній торгівлі, щодо співробітництва в аграрній сфері, стосовно розширення співпраці в енергетичній сфері, щодо співробітництва у сфері земельних відносин.

Також ми з Ільхамом Алієвим домовилися про проведення засідання Спільної міжурядової комісії з економічного співробітництва вже в першій половині 2022 року. У планах – проведення засідання Ради президентів України та Азербайджану.

Переконаний, домовленості, яких ми досягли сьогодні, починають ще більш дієвий, предметний і взаємовигідний етап стратегічного партнерства наших держав.
The Best Dell Monitor for Your Needs