Zelenskiy / Official
763K subscribers
6.26K photos
3.53K videos
256 links
Офіційний канал Президента України - Володимира Зеленського / The official channel of the President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy
Download Telegram
​​Сьогодні додому повертаються наші молоді боксери. З чемпіонату Європи вони везуть 20 медалей: 5 золотих 🥇, 4 срібних 🥈та 11 бронзових 🥉. Це – найкращий результат в історії юніорської збірної з боксу за роки незалежності 🇺🇦 Наші чемпіони, #Україна пишається вами! 🏆
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Звертаюся до тих, у чиєму серці назавжди є два слова – Кривий Ріг, адже в якому б статусі я не був, доля рідного міста хвилює мене завжди. 6 грудня ви обиратимете людину, якій на п’ять років довірите долю нашого міста. Не лінуйтеся, прийдіть на дільниці та поставтеся до цього вибору відповідально!
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
І знову про головні перемоги тижня – відверто й без брехні. Отже, в грудні локдауну не буде. Чи буде він у січні? Побачимо. Якщо й буде, то не таким страшним, як його дехто малює. Крім того, Верховна Рада вже проголосувала за законопроекти, що допоможуть громадянам і бізнесу, які опинилися в скруті через пандемію. Компенсації, списання боргів, податкові канікули. Все це запрацює найближчим часом.
Є дещо в характері України, що дає нам велику надію та надихає. Для нас держава це не просто якась суто політична категорія, не щось абстрактне. Це справді у відчуттях людей – мати свою державу на своїй землі.

Саме сьогодні, у Міжнародний день волонтерів, сказати про це дуже важливо.

Волонтерський рух в Україні помітно відрізняється від такої ж діяльності в інших державах. І це зумовлено не тільки конкретними історичними обставинами початку війни, коли волонтери України оформились як потужна сила.

Наші волонтери не обмежуються завданням, вирішення якого забезпечують. І в тому, що стосується питань фронту, і в багатьох аспектах соціального життя, де роль волонтерів є дуже цінною. Українське волонтерство – це перш за все про цінності, про вибір, про готовність жертвувати собою заради мети.

Волонтерство у нас за своїм сенсом завжди про набагато більше – про те, як має бути влаштоване життя в Україні і якою бути нашій долі.

Дехто з політиків казав, ніби держава у 2014 році могла обійтись і без волонтерів. Ні, не могла. Тому що це було не просто про матеріальне забезпечення війська.

Волонтери допомагали Збройним силам та нашим добровольцям усім необхідним, коли держава не здатна була це забезпечити. І саме волонтери, а не політики згуртували тоді суспільство на захист держави.

Волонтерський рух дав усій Україні найважливішу емоцію, яка допомогла вистояти у важкий час, – це впевненість, що зможемо захиститись, якщо будемо діяти спільно у власних інтересах. Це й був конкретний прояв саме народного прагнення до нашої державної самостійності.

До речі, часто спадає на думку, що було б набагато краще, якби у 2014-2015 роках волонтерів допустили й до виконання особливих дипломатичних завдань держави. Тоді Україна не припустилася б низки політичних помилок, з наслідками яких доводиться ще й досі боротися в переговорному процесі.

Тож сьогодні ми кажемо слова подяки кожному з наших волонтерів, кожному з багатьох українців, які долучилися до допомоги армії та державі.

І додам: вже зрозуміло, що наша держава базується саме на народному прагненні до самостійності, а український волонтерський рух відображає це прагнення найочевидніше.

Щиро дякую кожному з вас! І слава Україні!
Сьогодні одне з найважливіших наших свят – День Збройних сил України. День, коли треба бути лаконічнішим, змістовнішим, конкретнішим і щирим. Тому скажу лише декілька речей. Найважливіших.

Перше. Кожен з нас може жити своїм звичним життям, реалізовувати мрії та планувати майбутнє виключно завдяки тим чоловікам і жінкам, які захищають нашу державу у Збройних силах.

Саме вони забезпечують для нас свободу. Можливість будувати свій комфорт, шукати своє щастя. Коли вповні це усвідомлюєш, вдячність за це – безмежна.

Кожному українцю сьогодні варто про це замислитись.

Друге. Зазвичай цього не роблять, але включив би до кола тих, кого вітають у цей день, також військових кореспондентів і наших волонтерів.

Бо таке щире захоплення армією й таку повагу до бійців, як у них, мало в кого ще можна зустріти. А що особливо цінне, то це емоційна підтримка ними воїнів на фронті та після повернення.

Військові кореспонденти та волонтери за роки війни стали невід'ємною частиною Збройних сил, це рідні люди та дуже значна допомога. В усіх сенсах.

Тож наша подяка сьогодні має бути і їм.

І третє. День Збройних сил – це час сказати не тільки про те, що було, і про нашу вдячність воїнам, які врятували Україну від агресії Росії, а й про перспективу.

Світ змінюється. Іншим скоро буде й те, як людство воює. Отже, маємо приділяти ще більше, набагато більше уваги розвитку наших Збройних сил, всієї системи оборони держави й, відповідно, ставленню суспільства до цього завдання. Маємо вкладати в це суттєві кошти.
Хоча не тільки в нас, а всюди у світі люди ще не звикли до думки, що поле бою вже в наступному десятилітті кардинально відрізнятиметься від того, яке ми бачили раніше.

Штучний інтелект, роботизація, безпілотники, нові форми та методи агресивного впливу на країни та інформаційної боротьби – все це робить загрози в майбутньому ще більш серйозними та потребує від нас ще більш активної модернізації.

Українці – мирний народ. Ми справді хочемо чесного припинення війни на Донбасі, повернення всіх наших тимчасово окупованих територій і людей. Але не маємо ілюзії, що після цього можна буде розслабитись і не дбати про оборону. Не маємо також жодних ілюзій щодо справжніх намірів країни-агресора.

Стільки наших захисників віддали свої життя, щоб Україна вистояла, що жоден з нас тепер не має права допускати халатності, як раніше. Коли керівники держави зосереджувалися на чому завгодно, крім Збройних сил.

Тож дякую за службу! І вітаю всіх з Днем Збройних сил України! Зі святом тих, хто щоденно дарує нам вільне життя.

Слава Україні!
Ще ніколи на місцевому рівні в Україні не було стільки владних і фінансових можливостей, як тепер. Внаслідок децентралізації місцеві бюджети збільшились у декілька разів, загалом по країні це колосальна сума: щороку – сотні мільярдів гривень. Перейшли на місця й повноваження.

Саме це й зумовлює настільки відчайдушну боротьбу за вплив у громадах майже по всій Україні. Аж таких емоцій, інтриг і сутичок, як у місцевих радах протягом останніх тижнів, давно не було навіть у національному парламенті.

Це й окреслює один з головних викликів для всього нашого суспільства, про який важливо сказати саме сьогодні, у День місцевого самоврядування.

Децентралізація – це не просто про гроші, про розподіл можливостей. Перш за все це про розвиток. Гроші, як і повноваження, можуть бути тільки інструментом, що застосовується в інтересах громади. Але ж очевидно, що точно не заради втілення у життя тієї чи іншої стратегії розвитку громад точиться така боротьба на місцях.

Ось чому завданням конструктивних сил у місцевих радах, центральної влади та суспільства загалом бачу стримування апетитів ділків, які розглядають місцеві бюджети та нові повноваження виключно як особисту годівницю чи компенсатор втрачених можливостей на національному рівні. Час ділків минув.

Якщо декому з них ще вдалося переграти інтереси громади, обманувши частину виборців, то це зовсім не означає, що наступні п'ять років можуть бути для них часом особистого збагачення та «князювання», як це бувало раніше.

Маємо продовжувати реформу децентралізації саме так, як вона й планувалася. Заради розвитку громад, створення нових можливостей і комфортного середовища для життя людей. Запрошую всіх представників місцевої влади та нових політиків у громадах до дискусії про те, як нам усім разом досягти такої якості життя у громадах по всій країні, щоб люди бачили: децентралізація – це успіх України. До речі, одним з найбільш перспективних напрямків вважаю реанімацію Ради регіонального розвитку, яка дасть змогу суттєво покращити комунікацію між мерами, головами обласних адміністрацій, центральними органами влади. Місцеве самоврядування – це якраз про якість життя.
​​6-Б з Вербки на Волині цьогоріч першим надіслав новорічні привітання. Від них затишно й тепло на душі. Усі побажання взаємні! Я обов’язково завітаю ще!
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Мої вітання всім учасникам цьогорічного Всеукраїнського онлайн-форуму Національної ради дітей і молоді.

Позбудьтеся постійних сумнівів і надмірної самовпевненості. Ставте перед собою амбітні цілі, але не ставайте їхнім цілодобовим рабом. І головне – дійте.

Ваше покоління є надією України. Ви розумні, талановиті та сміливі. Тож я точно знаю – у вас все вийде!
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Продовжую розповідати про нашу роботу й перемоги України. Насамперед поговоримо про держбюджет на 2021 рік, бо довкола нього було стільки дезінформації, що десь у куточку міг тихенько заплакати одинокий Кисельов.

А ще хотів би сказати спасибі всім, завдяки кому було повернуто повноваження НАЗК й запроваджено програми з підтримки українських громадян і бізнесу в період пандемії.

Ну й, звісно, вітаю всіх з прийдешнім Святим Миколаєм! Бережіть себе від вірусів і мозок від брехні. Бережіть своїх близьких! Бережіть нашу Україну!
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Новорічні свята – це можливість провести більше часу в сімейному колі. Тож, приходьте разом до святкового містечка на Банковій!
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Отримувати новорічно-різдвяні поштівки завжди приємно. І в онлайн-форматі, і справжньою поштою. Цього року в Україні реалізовано чудовий проект «Дивовижна поштівка», який ініціювала Олена Зеленська. 12 картин українських художників було анімовано – і вийшла справжня магія.

Вітайте рідних, друзів і колег: https://dyvo-poshtivka.com.ua/
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Сердечно вітаю громадян України та мільйони людей в усьому світі, які відзначають у ці дні величне свято Різдва Христового. Бережіть себе і тих, хто поруч з вами!

Христос народився! Славімо його!
Так склалося, що ми завжди з великими сподіваннями на дива чекаємо цих зимових свят. Щоб щиро відволіктися від проблем і відчути тепло та спокій разом з нашими рідними. Перезавантажити світ навколо.

Безумовно, 2020-й був таким, що святковий настрій зараз у дефіциті для багатьох українців. Це був рік дійсно великих випробувань, шокуючої пандемії та карантинів, нових економік і суттєво обмежених комунікацій. Але все ж таки вкрай важливо спробувати відпустити тяжкі емоції цього року, щоб мати чисте серце для 2021-го.

Сьогодні для мільйонів наших людей і в Україні, й за кордоном – вечір перед Різдвом. Щиро вітаю кожного, хто святкує. Добре, що хоча б стосовно різниці в календарних датах серед українців цього року не було великих суперечок. Це вже позитив.

Різдво Христове – це ж не про дату, а про оновлення та надію. Про те, що люди завжди мають шанс змінитися, прийшовши, як за зіркою, до того, що є справді цінним. Про те, що хоча б інколи треба мати змогу розширити горизонт і зазирнути в майбутнє.

Вже традиційно зимові свята для нашого народу, як і для багатьох інших, стали часом для родинного спілкування. Ми часто у повсякденній гонитві приділяємо максимум уваги всьому, тільки не найріднішим. Це неправильно. Саме зараз дійсно потрібно зупинитись і провести хоча б кілька днів з найбільш близькими. Зимові свята – час для сім’ї та різдвяної казки.

Втім, пам’ятаймо також і про тих, хто навіть у цей особливий час просто не може відступити від виконання своїх завдань ані на день. Про тих, хто забезпечує наше з вами життя. Це чоловіки та жінки у наших Збройних силах. І медичні працівники, які захищають нас на другому фронті – ковідному.

Україна завжди буде вдячна кожному своєму захиснику.
Бажаю всім по-справжньому добрих свят, родинного затишку і нових сподівань.

Бережіть близьких, себе та Україну. Щасливого Різдва!
Солодощі зі Слов’янська. Подарунок з душею. Донбас – це Україна! 🇺🇦
У новинах це вже є. Це справді важливо. Але хочеться додати декілька особистих коментарів.

Держава домовилась про пряме постачання дійсно надійної вакцини – від китайської компанії Sinovac Biotech. Це досвідчена компанія. Вона виробляє щороку сотні мільйонів доз різних вакцин, їхня якість визнана у світі. Це факт. Простий, надійний, не спекулятивний факт. Незалежно від обов’язкового хайпу з боку політичних чи антивакцинних опонентів.

Великий плюс цієї вакцини в тому, що її розробка не була заполітизованим завданням. Вона не використовується для просування чиїхось геополітичних амбіцій. Це ще один факт. Просто надійна вакцина задля життя, а не політична пропаганда заради вигоди.

Коли буде вакцина? В найкоротші терміни. Люди отримають її лише після офіційної реєстрації. Зараз практично всі вакцини проходять етап юридичної легалізації в рідних юрисдикціях. Але контрактують вакцини вже на цьому етапі – бо велика черга й великі сподівання на їхню дієвість. Реєстрація можлива вже на початку січня або в країні-виробнику, або в одній з країн Європи, або у Сполучених Штатах. Реєстрація повинна бути такою, щоб не викликала жодного сумніву. Це ще один факт. Тож, абсолютно реально отримати вакцину вже цієї зими. Якомога швидше.

Чому контракт підписаний ще до реєстрації? Так роблять усі країни світу та з усіма вакцинами: контрактують обсяг, коли зрозуміло, що буде надійний препарат, а постачання та щеплення починають відразу після завершення офіційних процедур. Аби не гаяти дорогоцінний час.

Скільки отримаємо? На початку – 1,9 мільйона доз від Sinovac. Це на додачу до 8 мільйонів доз, які ми гарантовано одержимо через глобальний механізм COVAX. Також працюємо над тим, щоб збільшити постачання через COVAX до 16 мільйонів доз. Але продовжуємо переговори й з усіма іншими виробниками вакцин проти ковіду, чия продукція визнана світом як ефективна та безпечна.

Чому це аж настільки складне завдання? Світ і зараз перебуває у тому ж стані надзвичайного спалаху національного егоїзму, який був спровокований ще початком пандемії. Насамперед – своє, інші – потім. Ми це прекрасно розуміємо.

Подивіться: усі держави дуже жорстко борються виключно за себе та свій інтерес. Майже не підтверджуючи реальними діями ту солодку риторику про «спільне виконання глобальних завдань», якої було багато у попередні десятиліття. Тож і не дивно, що найбагатші виявились першими у глобальній черзі за вакцинами у світі.

Але наша держава постійно та професійно веде всю необхідну переговорну роботу. Це також іще один факт. Тому ми обов’язково якнайшвидше забезпечимо наших людей вакциною попри часто не дуже чесну міждержавну конкуренцію. І будемо по-справжньому вдячними тим, хто допомагав у цей складний час.

Що далі? Отримати вакцину – це ще не повністю виконати найголовніше завдання. Щоб щеплення спрацювало в масштабах країни, це має бути дійсно масовий процес. Тому вже зараз представникам влади на всіх рівнях, зокрема на рівні міст та громад, а також лідерам суспільної думки варто замислитися про те, як переконати абсолютну більшість українців скористатися вакциною.

Держава зі свого боку зробить для цього дві важливі речі: забезпечить наявність безкоштовних для людей і справді безпечних вакцин.

А от захист ідеї вакцинації, аргументи на користь наукового погляду на життя та питання про здоров’я – це те, що ми повинні зробити разом. І центральна влада, і місцеві лідери, і всі українці, які мають вплив на суспільну думку, настрій громади або просто переконання своєї родини. І це ще один факт. Або політичні спекуляції, або дієва промоція вакцинації як ідеї захисту країни від нових типів інфекцій. Що успішніші будемо всі разом у цьому у 2021 році, то швидше зможемо забути про таку загрозу, як COVID-19.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Ви запитаєте, чи був важким 2020-й? Трішечки так. Але ми не маємо іншого варіанту, аніж стати найсильнішою країною. Я щиро вітаю всіх українців з Новим роком! Нехай усі будуть здорові, нехай усі будуть щасливі!
​​Уже 2021 рік. Рік нових надій і нових можливостей. А ми і цей рік починаємо з того, що вкрай важливо для кожної нормальної держави. Підкреслю, саме для нормальної держави, у якій ключовою цінністю є саме людина, а не політична чи олігархічна доцільність.

Додому нарешті повернулися наші громадяни з Сирії – це жінки з дітьми. Кілька років їх утримували у надзвичайно жахливих умовах у таборах для переміщених осіб. Там, де немає життя і де пекло стає повсякденністю.

Для держави це було одним із найскладніших завдань останнього часу – дістати їх звідти. Для цього працювали і наші дипломати, і спецслужби України, і партнерські спецслужби. Це про реальну, а не фейкову спецоперацію. Це про те, як усе відбувається в реальному житті, а не в бойовиках чи на ток-шоу.

Спочатку на заваді стояли інтенсивні бойові дії на території Сирії, а потім діяло суттєве обмеження через пандемію. Відсутність єдиних центрів влади в регіоні, геополітичні торги, постійні зміни позицій партнерів. Все це ускладнювало роботу. Але нам вдалося. Вдасться витягнути й інших.

Ключове. Україна завжди повертатиме додому всіх своїх громадян, якими б вони не були і де б не потрапили в біду. Це аксіома. Спочатку – додому, а потім уже розбираємося по суті.

Тому що ми всі насправді – одна родина. І кожен у родині заслуговує на те, щоб йому дали шанс і допомогли. Скажу більше: якщо громадянство України є, то це вже достатня підстава для того, щоб держава мобілізувала увесь свій ресурс на допомогу. Так вчиняють сильні. Так вчиняють великі сучасні держави. Все інше – банальні спекуляції.
Ймовірно, хтось уже завтра скаже: а навіщо допомагати саме цим людям? Це ж був їхній вибір. Так, будь-хто може зробити будь-який вибір. Але якщо наш громадянин потрапив у складну ситуацію в іншій частині земної кулі і просить нас про допомогу – ми обов’язково допоможемо. Будь-яка інша позиція неприйнятна. А подібні питання завжди показують, який шлях нам усім як суспільству ще належить пройти, щоб стати сильними і щирими.

Ось цю звичку треба залишити в минулому. Звичку допомагати лише тим, хто подобається або вважається корисним.

Держава має працювати для всіх.

Нехай разом з коронавірусом у новому році зникне і старий політичний вірус розділення людей на тих, хто «свій», і тих, кого треба підкорити або можна ігнорувати.

Цивілізована країна має цінувати кожне життя, поважати кожну долю. Україна навчилася бути такою й залишатиметься саме такою країною.

Щасливого нового року кожному з вас!
Доручив Службі безпеки та іншим правоохоронцям негайно перевірити інформацію про нібито ввезення в Україну контрабандою вакцини від коронавірусу.

Якщо хтось справді додумався таємно та з порушенням закону ввезти вакцину для продажу, реакція має бути максимально жорсткою.

У держави є чіткий план вакцинації. Спочатку щеплення отримають люди з груп ризику та ті, хто на передовій у боротьбі з ковідом.

За контрабанду і контрафакт має бути покарання.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Щиро вітаю мільйони українських родин зі святом Різдва Христового. Не існує кращого дня, щоб порозумітися між собою, тож нехай радість і тепло цього свята об’єднають нашу країну.
TikTok and Fitness: The Rise of Wellness Trends on the Platform