Music will cease to be academic
בנימין נתניהו
41K subscribers
727 photos
1.08K videos
7 files
284 links
ערוץ הטלגרם הרשמי של ראש האופוזיציה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו
Download Telegram
to view and join the conversation
Music will cease to be academic
בהצלחה לנבחרת ישראל באולימפיאדה בטוקיו! כולנו איתכם 🇮🇱💪

(צילום: אורן אהרוני)
אבישג סמברג - הבאת לנו הרבה כבוד. כולנו גאים בך! 🇮🇱💪

(צילום: עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
שבוע טוב וברכות למצטרפות ולמצטרפים החדשים לליכוד - המפלגה הגדולה בישראל! עוד לא הצטרפתם? זה בדיוק הזמן >> https://www.likud.org.il/register
הליכוד:

חודש וחצי בלבד לקח לממשלה הרעה הזאת למחוק הישגים חשובים שהבאנו לאורך שנים ולהעמיד בסכנה את מדינת ישראל ואזרחיה.

אנחנו הוצאנו את ישראל ראשונה בעולם מהקורונה - והם החזירו את הקורונה לישראל.

אנחנו בלמנו את איראן מלהגיע לפצצה גרעינית וחשפנו את ארכיון הגרעין הסודי של איראן - והם הסכימו למדיניות ״אין הפתעות״ מול ארה״ב ובכך פגעו בעצמאות הפעולה של ישראל נגד תוכנית הגרעין האיראנית.

כעת, לפי דיווחים בתקשורת, הם שברו שיא חדש. לפי הדיווח רוסיה פועלת להגביל את חופש הפעולה של צה״ל בשמי סוריה מול מטרות איראניות באזור.

אנחנו שמרנו על חופש הפעולה בסוריה בזכות היחסים הקרובים בין נתניהו ופוטין, דבר שהבטיח את ביטחונה של ישראל ותושביה. אם הדיווח נכון, הממשלה הכושלת איבדה עוד נכס אסטרטגי חיוני שישראל נהנתה ממנו בזמן ממשלת נתניהו, ובכך היא חושפת אותנו לסכנה נוספת.
מסיים פגישת עבודה עם נשיא המדינה יצחק הרצוג. דיברנו על האתגרים הביטחוניים והמדיניים שעומדים על סדר היום ובראשם ההתמודדות עם נגיף הקורונה.

(צילום: מארק ניימן, לע״מ)
ההונאה היקרה בהיסטוריה.
בספר היחיד שצריך לכתוב על איך לנצח את הקורונה, צריך להיות עמוד אחד.

אנחנו כבר ניצחנו את הקורונה פעם אחת, הבאנו מיליוני חיסונים לפני כל מדינה אחרת, ויצאנו ראשונים בעולם מהקורונה. כדי שישראל תמשיך לנצח את הקורונה צריך להביא מייד עוד 2 מיליון חיסונים למדינת ישראל ולאפשר לאזרחי ישראל מעל גיל 50 לקבל את החיסון השלישי. זה יציל חיים, ישמור על הבריאות וישמור על הכלכלה פתוחה ומשגשגת.

אנחנו כבר שילמנו בשביל החיסונים הללו. קנינו מיליוני חיסונים. שילמנו לפייזר לרכש מיידי של חיסונים ולאופציות של עוד מיליוני חיסונים.

למדינת ישראל יש מיליוני חיסונים שיושבים עכשיו באירופה והממשלה לא מביאה אותה לישראל. זה מחדל לא יאומן. כשיחליטו להביא אותם זה יקח זמן ועד אז אנשים יידבקו במחלות קשות, אחרים ימותו. צריך להביא את החיסונים הללו עכשיו ולתת את החיסון השלישי לקבוצות הסיכון ולאוכלוסייה המבוגרת.

יש ממשלות בעולם שעושות את זה בימים הקרובים. זה מה שאני הייתי עושה כי זה מה שאני יודע מהשיחות שלי עם מנכ״לי פייזר ומודרנה. אין סיבה לחכות. אבל אם הממשלה רוצה לחכות לאישור רשויות הבריאות בארה״ב, הם עדיין צריכים להביא מייד את החיסונים לארץ כדי שברגע שיינתן האישור נוכל לתת את החיסונים מייד.

במקום לתת ג׳ובים ליאיר גולן ואלי אבידר, במקום להביא שיטפון נורבגי לכנסת, הם צריכים לעשות את הדבר הנכון ולהביא את החיסון השלישי. למה הם מחכים למען השם? תביאו את מיליוני החיסונים עכשיו.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
הממשלה אחראית למחדל החיסונים. אנחנו קנינו מיליוני חיסונים שיושבים עכשיו באירופה כי הממשלה לא מביאה אותם עכשיו. הם מחלקים ג׳ובים במקום לחלק את החיסון השלישי לאזרחי ישראל — זאת הדרך היחידה להציל חיים ולשמור על הכלכלה פתוחה. תביאו את החיסון מייד!
שמעתי בצער על פטירתו של רוני דניאל שליווה את המדינה בסיקור המלחמות והמבצעים הצבאיים, פיגועי הטרור והפעולות הרבות שביצעו כוחותינו לסיכולם. אני שולח תנחומים לבני משפחתו, חבריו ומוקירי זכרו. יהי זכרו ברוך.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
הייתי נותן עכשיו את החיסון השלישי לכל האוכלוסייה הבוגרת בישראל. זאת הדרך היחידה לנצח את הקורונה.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
אנחנו בלמנו את איראן. הם לא.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
אנחנו התרענו מראש על הצורך הדחוף בחיסון שלישי ולפיד ובנט היו עוסקים:

בנורווגי, שוחד בחירות לעבאס ובתוכים.

המחדל הענק הזה יכול לעלות לנו בחיי אדם!
תוך כמה שבועות בנט הפך את ישראל מהמדינה המוצלחת ביותר בעולם במאבק נגד הקורונה - לאחת המדינות הכושלות בעולם. מחדל ענק של ממשלת בנט-לפיד-עבאס.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
הממשלה מעלה את מחירי החשמל.

הממשלה מעלה את מחירי המשקאות הקלים.

הממשלה מעלה את מחירי הבריאות.

הממשלה מעלה מיסים.

למה האזרחים צריכים לממן את בזבוזי הממשלה ואת 50 המיליארד שהם נתנו למנסור עבאס?
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
הממשלה בזבזה זמן יקר בהבאת החיסון השלישי. כבר 6 שבועות אני קורא להם להביא לישראל את החיסונים שכבר הזמנו. במשך שבועות ארוכים הם לא עשו כלום. זה מחדל שעלה בחיי אדם! עכשיו צריך לעשות דבר אחד — ללכת להתחסן מייד, וכך גם אני אעשה בהקדם
שידור חי מדימונה: https://fb.watch/72znYnWHiN/
אזרחי ישראל צודקים. תודה!