devdigest // events
388 subscribers
124 photos
6 videos
1 file
443 links
Анонсы мероприятий, открытые лекции, конференции, митапы, хакаотны, текстовые трансляции конференций.
Download Telegram
Forwarded from Belka Space 🇺🇦
​​Нагадуємо, що сьогодні о 18:30 Сергій Щербаков, Senior Architect & Director of Engineering, GlobalLogic, прочитає лекцію «Дорожня карта розвитку вбудованих систем».

Сергій - архітектор та експерт в області вбудованих і автомобільних систем з більш ніж 15-річним досвідом роботи в цій індустрії, 9 з яких він співпрацює з компанією Globallogic. Сергій починав свою кар'єру в компанії на проекті Texas Instruments, де разом з Google розвивав операційну систему Android. Має великий досвід в Android, Yocto, Linux Kernel, різних RTOS, майже у всіх популярних архітектурах починаючи від x86 і ARM і до MIPS з AVR.

Сергій розкаже про:
- напрям вбудованих систем GlobalLogic;
- напрям автомобільних систем в GlobalLogic;
- глобальні тренди;
- потреби і вимоги до молодих спеціалістів.

Lampa.
Реєстрація обов'язкова.
Всім привіт. Вже в четверг один з учасників нашого комьюніті буде розповідати про георосподілені бази данних в особливості про COSMOS DB. Більше деталей за посиланням:
https://2event.com/en/events/1852445
Ну что, адепты .NET, есть разговор! Некоторые говорят, что мы не умеем шутить, а тем более над собой. Странные, потому что это скорее они не понимают наших шуток 😉

Приглашаем на .NET standup, где будут только свои!

Четыре мастодонта .NET разработки будут делиться забавными случаями из собственной практики.
Реальные и откровения, хардкорный юмор об актуальном и здоровый скептицизм.

РЕГИСТРАЦИЯ: http://bit.ly/netstandup

Модератор стендапа - Александр Сугак, крутой чувак, который собаку съел в .NET архитектуре.

Не такие кровожадные, но не менее опытные спикеры .NET standup:

Сергей Калинец, наиболее системный архитектор из всех архитекторов, он не верит людям, верит только дашборду. Отношения с .NET начал еще во времена ледяного периода, и продолжает их и сегодня, во времена всемирного потепления. Считает MacOS лучшей платформой для .NET разборки. И это не шутка!

Николай Мозговой, в четыре года знал названия всех динозавров, а сейчас сам стал таким в дотнет разработке. Бунтарь по натуре, ведь школу саботировал, однако достиг значительных успехов за что и был приглашен в «ХАИ» преподавателем на кафедру «Компьютерных систем, сетей и кибербезопасности». Стремительно поднялся с интерна до Senior-а, ибо личность он неординарная и любит дотнет, а то его.

Анатолий Колесник. Сам о себе он говорит так: «Руки у меня выросли известно откуда, поэтому зарабатывать умею мозгами!». Человек, который знает три разных расшифровки термина DDD. И все они о программировании. Зарабатывает не только дотнетом. Если интересно чем еще, то велкам сюда: https://dou.ua/lenta/interviews/it-career-199/

У каждого спикера будет 15 минут на выступление, поэтому вопросы и личные разговоры – во время пауз.

Полная Агенда и регистрация на сайте: http://bit.ly/netstandup

Стоимость: 150 грн

Ждем вас, и ваше чувство юмора. Приходите вместе!
Forwarded from IT KPI
​​Кому стажування в Google, Facebook чи Microsoft?

Кількість співробітників у Google майже перевалила за 100 тисяч, Facebook - 40 тисяч, а Microsoft узагалі - близько 150 тисяч працівників.

Щороку топові компанії обирають студентів з усього світу для участі в програмах стажування. Тому ми підготували івент, на якому ти зможеш із перших вуст дізнатися, як саме пройти відбір і потрапити в корпорацію мрії.

На тебе чекають розповіді від трьох київських студентів, які поділяться досвідом, враженнями та цікавими історіями зі своїх стажувань.

Влад Дзюба - КПІшник, стажувався у Samsung та 3 рази брав участь у программі стажування Google, полюбляє олімпіади з математики та програмування. Найбільше подобається писати на Go, Haskell та NodeJS.

Роман Мазуренко - стажувався у Лондонському офісі Facebook, проходить Host Matching у Google. Працює в MemSQL та навчається на 2 курсі магістратури у КНУ. Переважно використовує С++ та Go.

Ярослав Шалівський - стажувався в Microsoft (США). Тричі поспіль волонтерив на TEDxKyiv. Працює в LUN та навчається на 2 курсі магістратури КНУ. На даний момент пише на Python, JS; в MS працював на С++; також писав на: Go, Java.

Де: Belka Space
Коли: 30 листопада, 14:30

Після доповідей ти зможеш поспілкуватись зі стажерами під час панельної дискусії та на кава-брейку.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/kWLAJc54QQeLLJfB8
Харків! Sigma Software University запрошує на курс Clean Code: принципи та інструменти у .Net / С#.

Ви дізнаєтеся, яким має бути чистий код, розглянете принципи та техніки його написання, а також еффективні інструменти рефакторингу.

Курс буде цікавий Junior та Middle .Net спеціалістам, а також студентам технічних вишів із базовими знаннями процесів програмування.

Реєструйтеся прямо зараз: http://bit.ly/2O9LAgU
Небольшой спойлер. Ждите подробностей.
Forwarded from AllStars-IT Ukraine
​​AllStars-IT Ukraine запрошує Вас взяти участь в Tech Meetup на тему «HttpClients in .NET. History in 4 acts».

📅 Дата: 26.11.2019, вівторок
Час: 19:00 - 21:00

🔸 Спікер мітапу: Illia Lubenets
Lead Software Engineer в EPAM

Про спікера: Microsoft Azure MVP. Співзасновник .NET Core Ukrainian User Group. Ілля цікавиться розробкою розподілених систем переважно з використанням Microsoft Azure. Активний спікер і організатор конференцій та мітапів.

Мікросервісна архітектура набирає неабиякої популярності в наші дні. Взаємодія між сервісами являється важливою частиною даного патерна. Http запит - це один із можливих способів комунікації сервісів. В разі використання даного засобу комунікації HttpClient може стати слабкою ланкою вашого рішення. Під час доповіді Ілля розповість як HttpClient став больовою точкою для його проекту і свою довгу та сумну історію з гарним кінцем (він сподіваєтся на це).

🔹 Участь у заході безкоштовна! Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням:
https://forms.gle/zt1tkVyQ6nd2DMg56

Аудиторія: як Senior, так і Middle рівня
Мова: українська

📍 Місце проведення: офіс компанії AllStars-IT Ukraine, БЦ “Гулівер”, вежа А, 13-й поверх, Спортивна площа, 1А, м. Київ, Україна

Кількість місць обмежена. Організатор залишає за собою право відмовити в реєстрації тим, хто, на його думку, не підпадає під формат цільової аудиторії.

Якщо Ви потрапляєте, ближче до заходу Вам прийде підтвердження реєстрації на електронну адресу.

До зустрічі на заході!
Dependency absolution: applications as pipelines in .NET

https://facebook.com/events/2561040607325388
ELEKS Cloud Meetup

All people talk about Power BI. You can see this name on Microsoft site, on Oracle events. What is it? How can we use it in our project? What is dax? Why do people say power bi is reporting system, but sometimes they say power bi contains etl? How is power bi related to IoT? Come to my session I will talk to you about it.

https://www.facebook.com/events/444526832902648/
Forwarded from devdigest // azure
This meetup will be about building geo-distributed apps in Microsoft Azure cloud.
During the first part Anton Boyko will share his experience of building, deploying and monitoring a serverless API based on Azure Functions in geo-distributed environment.
During the second part Mihail Mateev will share his experience of working with Cosmos DB and having your data persisted all around the globe.
Why that may be interesting? Mostly because of the following 2 reasons:
1) By building a geo-distributed app you can put everything as close to the user as possible, which will increase your app’s performance level.
2) As a free bonus you will have a disaster recovery plan: switching everything to another datacenter and scaling it out.

http://cloudpro.club/meetup/2019-11-28.html
Forwarded from Sergy
👨‍💻Поки всі готуються до зими, тим часом DevComanda вже готує наступну зустріч, що проходить на базі приладобудівного факультету (кафедра приладів і систем орієнтації і навігації), за підтримки Центру розвитку кар’єри #ДНВР. Цього разу поговоримо про React.

🕐 Коли: 4 грудня 2019, 19:15
📍Де: КПІ ім. Ігоря Сікорського, пр-т Перемоги, 37, корпус 1, ауд. 283.

🎯План зустрічі:
1) Базовий React (на прикладі React-create-app)
a.Запуск
b.Функціональні компоненти
c.Класові компоненти
d.Роутинг (базово)
e.Життєвий цикл
2) Чи не забагато про es6 і його використання в React
a.arrow function
b.Деструктурізація
c.Rest
d.Spread
3) Користь використання prop-types або параметри за замовчуванням
4) Приклади з Rest API

📆Реєстрація
➡️ https://devcomanda.com/meetup ⬅️
🔑Відкрито до 3 грудня. Кількість місць обмежена. Участь безкоштовна

🎓Мінімальний необхідний рівень знань - початківець.

Запрошуємо студентів, аспірантів, випускників та працедавців приєднуватися до наших ініціатив!
The Global AI Bootcamp is a free one-day event organized across the world by local communities that are passionate about artificial intelligence on Microsoft Azure.

Learn how to implement AI solutions using pre-trained AI services like Cognitive Services and Bot Framework, or by building your own machine learning models with Azure ML and open-source frameworks like PyTorch and ML NET By the end of the day, you will be able to infuse AI into your applications.

https://www.facebook.com/events/422248878714996/
Forwarded from IT KPI
​​Гарна новина для тих, хто працює або бажає розібратись з технологіями Facebook!

Друзі з Facebook Developer Circle запрошують на Build Day - одноденний хакатон з призами, піцою та афтепаті, але без пресингу конкуренції.

Результатом Build day може бути:
- чат-бот в Messenger (від найпростіших до просунутих з ML / AI);
- модель або будь-який продукт з AI (PyTorch або іншою технологією від Facebook AI);
- AR / VR застосунок (SparkAR, React360);
- будь-що з використанням React/GraphQL або іншого Facebook Open Source.

І найкрутіша новина - участь у Build Day дає можливість отримати запрошення на F8 конференцію у Каліфорнії!

Детальніше - www.facebook.com/events/2386269295035796

Реєстрація і список менторів -https://ctobuildday.splashthat.com/
Forwarded from CatOps
​​Много всего происходит и я как-то затянул с объявой про Rebrain. А они выкатили календарь событий на декабрь!

Что: Онлайн практикумы от Rebrain

Где: В сети!

Когда: Весь декабрь, подробнее инфа на сайте

О чём: Темы каждого практикума разные:
- Docker
- Azure CI
- Gitlab CI
и т.д

Цена вопроса: Бесплатно! Но нужно регистрироваться

#event
Forwarded from AllStars-IT Ukraine
​​AllStars-IT Ukraine запрошує Вас взяти участь в Meetup Tech Party на тему «Azure DevOps quality gates - delivering apps with predictable quality».

📅 Дата: 17.12.2019, вівторок
Час: 19:00 - 21:00

Участь у заході безкоштовна! Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: Реєстрація

🔸 Спікер мітапу: Антон Бойко
Senior Solution Architect в BoykoAnt.PRO. Засновник Ukrainian Microsoft Azure Community. Microsoft Azure Technical Expert. Microsoft Azure MVP з 2014. Має понад 15 років у розробці додатків. Побудовує програми на базі платформи Microsoft Azure з 2011 року. Член журі Ukrainian IT Awards. Засновник та один з організаторів AzureDay та Global Azure Bootcamp.

Автоматичний запуск юніт-тестів наразі не просто хороша практика, а скоріш невід'ємна частина кожного проекту, проте як щодо інших тестів? Як упевнитись в тому, що нова версія застосунку розгорнулась без помилок та не впаде під час першого ж запиту від користувача? Як переконатись, що нова версія не має проблем зі швидкодією? А як щодо впевненості, що нова версія відповідає іншим нефункціональним вимогам – безпеки, міжрегіональної доступності, тощо?

Впродовж доповіді буде надано відповіді на всі вищевказані питання, а також буде розглянуто систему розгортання застосунків на різні середовища і як в ній використовується Azure DevOps quality gates.

Аудиторія: розробники, DevOps, клауд-інженери, тестувальники-автоматизатори.
Мова: російська

📍 Місце проведення: офіс компанії AllStars-IT Ukraine, БЦ “Гулівер”, вежа А, 13-й поверх, Спортивна площа, 1А, м. Київ, Україна

🔹 Кількість місць обмежена. Організатор залишає за собою право відмовити в реєстрації тим, хто, на його думку, не підпадає під формат цільової аудиторії. Якщо Ви потрапляєте, ближче до заходу Вам прийде підтвердження реєстрації на електронну адресу.

До зустрічі на заході!
23 грудня відбудеться курс «Математика Штучного Інтелекту» з Олександром Романко, який є професором за сумісництвом в Університеті Торонто та УКУ, а також почесним директором програми МВАІ у Kyiv School of Economics. Олександр розповідатиме про практичну сторону застосування математики у Data Science та AI.

Усі зароблені гроші підуть на проєкт ветерана Андрія Букіна, випускника програми Kyiv School of Economics з підприємництва для ветеранів, на створення "Maker Space" у м. Суми де діти, ветерани і всі бажаючі зможуть попрацювати з деревом, металом і т.д.

Партнерами курсу є Kyiv School of Economics та Data Science UA.

https://www.facebook.com/events/593997991365743/
The Art of Instagram Captions: Writing Engaging and Authentic Descriptions