Fwdays
1.35K subscribers
612 photos
79 videos
1.32K links
Fwdays — найбільші технічні конференції в Україні:

Правила поведінки у чатах Fwdays – https://fwdays.com/page/telegram-rules

З питань партнерства – [email protected]

Більше актуальних подій — https://fwdays.com/
Download Telegram
Друзі, привіт!
Ми продовжуємо допомагати й звітувати 🙌

12 травня пройшов онлайн воркшоп Олексія Распопова на тему “Practical E2E testing for web apps”.
В рамках воркшопу учасники дізналися більше про рівні тестування, як автоматизувати написання тестового кейсу, запуск тестів на сервери безперервної інтеграції та багато
інших цікавих моментів.

Ми неймовірно вдячні, що Олексій підтримав нашу ініціативу проведення воркшопів і задонейтив увесь свій гонорар у благодійний фонд “Повернись живим” 🇺🇦 Також ми переказали частину свого прибутку від воркшопу.

Дякуємо кожному за участь, разом ми сила! Слава Україні! 💙💛
Друзі, вже завтра ви отримаєте практичний досвід роботи з CoreML, дізнаєтесь як він використовується для навчання моделей з нуля в Xcode, перетворення існуючих моделей, реалізованих на інших платформах ML, і розгортання їх у середовищі iOS.
Зустрічаємось на воркшопі “Introduction to CoreML” від Дмитра Войтеха 🤩

Дмитро проєктує та розробляє end-to-end ML продукти, має досвід у Web Mobile Software Engineering, Machine Learning Engineer у компанії Proxet (GIPHY проєкт).

Дмитро віддає свій гонорар на допомогу Україні та українцям, ми вдячні йому за підтримку 💙💛

🗓 Дата проведення: 18 травня (середа) з 15:00 до 17:00 (GMT+3) онлайн.
🗣 Мова: англійська

Хочете приєднатися? Ще є можливість 👉 https://bit.ly/371lJ6I
Привіт 👋
У вас вже спрацювало нагадування про завтрашній практичний воркшоп від Sebastian Bergmann “Testing the Untestable, Together”? 👀 Якщо ж ні, то нагадуємо, що 20 травня (завтра) ми зустрічаємось з вами о 15:00, щоб розібратись з неперевіреним кодом та дізнатись як без страху модернізувати його, вносячи невеликі покрокові зміни, які захищаються тестами.
Звучить цікаво? Ще є можливість приєднатись 😉

Sebastian Bergmann - творець PHPUnit, співзасновник та консультант у PHP Consulting Company (thePHP.cc), Sebastian допомагає своїм клієнтам успішно розробляти програмне забезпечення.
Sebastian підтримав нашу ініціативу й віддає свій гонорар на допомогу Україні та українцям, ми неймовірно вдячні йому 💙💛

P.S. воркшоп відбудеться англійською

Придбати квиток можна за посиланням 👉 bit.ly/3v2An7C
Знаємо, ви також чекали цього моменту 😊
Ми довго вагались та переносили дату випуску через недоречність подібного контенту під час війни, але ваші питання щодо записів доповідей переконали нас, що вже пора 🙌
Тож, зустрічайте відео з онлайн-конференції JS is back, яка проходила з 23 листопада по 3 грудня 2021 року.

Сьогодні о 18:00 відкриємо перше відео доповіді “Як жити з TypeORM і не згоріти” від Андрія Андрійко.

🎥 Опис доповіді: TypeORM — одна з найбільш популярних ORM для проєктів на Typescript. 26К зірок на GitHub, 815K завантажень щотижня. Але чи все так добре?
Це історія про «буремні» стосунки із TypeORM: від любові до ненависті та життя після.
Ти дізнаєшся про найбільш поширені проблеми із ORM та на що звертати увагу, якщо обираєш ORM для наступного проєкту. А раптом ти вже використовуєш TypeORM, то ти впізнаєш себе й знайдеш однодумців.

Все це та багато іншого вже на нашому YouTube каналі, підписуйтесь, аби бути в курсі подій 😉

Відео за посиланням ➡️ https://youtu.be/AISrXe_Oqjs

Мова доповіді - російська
Розпочнемо день з нашого звіту 😉

18 травня пройшов онлайн воркшоп Дмитра Войтеха на тему “Introduction to CoreML”.

Ми неймовірно вдячні, що Дмитро підтримав нашу ініціативу проведення воркшопів і задонейтив увесь свій гонорар на підтримку ЗСУ 🇺🇦

В рамках воркшопу учасники отримали практичний досвід роботи з CoreML, дізнались як він використовується для навчання моделей з нуля в Xcode, перетворювали існуючі моделі, реалізовані на інших платформах ML, розгортаючи їх у середовищі iOS. Учасники не лише отримали нові знання, а й долучились до благодійності 💛

Також, команда Fwdays переказали частину свого прибутку від воркшопу.

Дякуємо кожному за участь, разом ми сила! Слава Україні! 💙💛
Якщо ви чекали знак від Всесвіту, це він 💫 На воркшоп “Doing Docker and Kubernetes DevOps Style” від Alex Thissen залишилось 2 квитки до наступного переключення ціни 23 травня 🙀

Нагадуємо, що воркшоп буде проходити 6 та 8 червня з 10:00 до 16:00 (GMT+3), онлайн.

На цьому івенті ви привідкриєте для себе світ Docker Kubernetes для DevOps команд, дізнаєтесь як застосовувати методи DevOps до хмарних контейнерних рішень.

Ознайомитися з програмою воркшопу та придбати квиток можна за посиланням 👉 https://bit.ly/3vBWZMi

Не забувайте, що кількість місць обмежена 🙃
Новий день — нова прем'єра 😎
Сьогодні о 18:00 зустрічайте доповідь “Доповнена реальність у вашому браузері” від Аліни Карпельцевої 😊

🎥 Опис доповіді: Імерсивні технології стають масовими. У той час як віртуальна реальність є привілеєм для тих, хто має гарнітуру або відвідує VR кімнати, доповнена реальність є середовищем, доступним для всіх, хто володіє комп’ютером або смартфоном. У цій доповіді Аліна поділилась загальною інформацією про те, що таке доповнена реальність, оглядом інструментів, доступних для створення AR у web, а також показала, як створити прості можливості доповненої реальності для браузера.

Відео, як завжди, дивіться на нашому YouTube каналі, тож не забудьте підписатись 😉

Відео за посиланням ➡️ https://youtu.be/MT90v-MTLl0

Мова доповіді - російська
Прем'єра доповіді “Bazel для монореп. Досвід команди Grammarly” від Олексія Левжинського сьогодні о 18:00 😊

🎥 Опис доповіді: Під час розробки Grammarly Online Editor команда зіштовхнулася з проблемами масштабування існуючого процесу збірки монорепи. Його підтримка забирала багато часу; кожен новий пакет подовжував збірку та ускладнював управління залежностями. Щоб обійти ці та інші обмеження, Grammarly переробили архітектуру всього процесу і перейшли на Bazel. У доповіді Олексій розкаже, як в Grammarly зробили архітектуру процесу збірки масштабованою та передбачуваною.

Відео, як завжди, дивіться на нашому YouTube каналі, тож не забудьте підписатись 😉

Відео за посиланням ➡️ https://youtu.be/n__XlzuM_0Y

Мова доповіді - російська
Друзі, вже 26 травня зустрічаємось з вами на практичному онлайн воркшопі “The Art of Code: Parsing Esoteric Languages with .NET” від Dylan Beattie 😉

В рамках воркшопу ви отримаєте практичні навички реалізації викликів функцій, керування потоком, а також керування такими функціями, як область дії змінної та пріоритет оператора. А також дізнаєтесь, як створити синтаксичний аналіз та перекладач для езотеричної мови Rockstar, використовуючи .NET, C# та бібліотеку з відкритим кодом під назвою Pegasus. О

Якщо ви ще не придбали квиток, поспішіть, у вас є 2 варіанти:

🏷 Квиток Standard
- доступ до онлайн воркшопу

🏷 Квиток Premium
- доступ до онлайн воркшопу
- доступ до запису воркшопу
- доступ в чат, де спікер буде відповідати на питання протягом місяця

Вартість від € 79
Обирайте свій квиток на сайті 👉 https://bit.ly/3v0QmDe
Fwdays team продовжує підтримувати захисників та захисниць України 🇺🇦, до чого закликаємо і вас!

В рамках подкасту Fwdays Tech Talks, 26 травня 18:00 (GMT+3) ми проведемо благодійний стрім з Артемом Захарченко - організатором конференції KharkivJS та Solution Architect / Head JavaScript в Namecheap.
Детальніше - https://fwdays.com/event/stream-zaharchenko

Під час війни Артем заснував благодійний фонд Зоряна Україна (https://stellarua.org/uk), що активно допомагає Харківським бійцям, а також цивільним.

Наша ціль зібрати 600 000 грн на потужний коптер DJI Matrice 300 RTK, який має ряд суттєвих переваг відносно більш дешевих дронів.

В рамках стріму Артем розкаже про свій досвід волонтерства а також ми поговоримо про технічні питання, архітектуру Namecheap (другий найбільший реєстратор домених імен), перехід з моноліту до мікросервісів, мікрофронтенди, performance оптимізація, робота з інцидентами та багато іншого.

За найбільший внесок ми подаруємо прапор України підписаний нашими героями з передової, ще один прапор буде випадково розіграний серед усіх донатів, які більші 1000 грн.

Дізнатись більше про стрім, теми а також задонейтити вже зараз - https://fwdays.com/event/stream-zaharchenko

Посилання на Youtube стрім - https://www.youtube.com/watch?v=1k_HYTPN4Ao
Ставте нагадування. Підписуйтесь. До зустрічі!

І пам'ятайте: все буде Україна! 💙💛
👋 Друзі, нагадуємо, що 28 травня відбудеться швидкий курс по System Design від Олексія Петрова. Квитки, що передбачають участь у цій події розлетілись швидше, аніж нова марка з кораблем 🙀
Але в нас є ще один тип квитків - Superhero Ticket 😎
Це квиток підтримки. Придбавши його, ви cтаєте справжнім супергероєм для України та підтримуєте збір коштів, організований Олексієм та командою Fwdays.
Зібрані кошти будуть направлені на потреби ЗСУ та/чи передані гуманітарним фондам або довіреним волонтерським групам (за вирахуванням податків).

Звертаємо вашу увагу, що квиток не передбачає участі у курсі ☝️
Придбати квиток можна на нашому сайті.

Також, ми плануємо провести повторний курс, тому, не засмучуйтесь, якщо не встигли придбати квиток учасника, реєструйтесь у waiting list та першими отримаєте новини про відкриття продажів нового курсу ☺️
Fwdays pinned «Fwdays team продовжує підтримувати захисників та захисниць України 🇺🇦, до чого закликаємо і вас! В рамках подкасту Fwdays Tech Talks, 26 травня 18:00 (GMT+3) ми проведемо благодійний стрім з Артемом Захарченко - організатором конференції KharkivJS та Solution…»
Друзі, привіт!
Нагадуємо, що завтра відбудеться онлайн воркшоп від Dylan Beattie на тему “The Art of Code: Parsing Esoteric Languages with .NET” 😊

На цьому воркшопі ви дізнаєтеся, як створити синтаксичний аналіз та перекладач для езотеричної мови Rockstar, використовуючи .NET, C# та бібліотеку з відкритим кодом під назвою Pegasus. Dylan покаже, як створити повну мову стабільними кроками, додаючи функції до граматики, синтаксичного аналізу та перекладу. Ви навчитесь реалізовувати виклики функцій, керувати потоком, а також тому, що насправді відбувається «під капотом», щоб керувати такими функціями, як область дії змінної та пріоритет оператора.

🗓 Коли: 26 травня, 14:00-18:00 GMT+3 (11:00-15:00 UTC), онлайн
🗣 Мова: англійська

Весь прибуток від воркшопу Dylan передає на перевірені фонди гуманітарної допомоги України 💙💛

У вас ще є можливість приєднатись 👉 https://bit.ly/3v0QmDe
Сьогодні о 18:00 зустрічайте доповідь ”Wix Serverless зсередини”від Миколи Бороздіна 😊

🎥 Опис доповіді: Перед трьома інженерами стояла задача — радикально покращити швидкість розробки Node.js рішень у Wix. Тому вони створили Wix Serverless, який, і справді, дозволяє надзвичайно швидко писати програми, але все ж має сервери. У цій доповіді Микола розказує про архітектуру та історію створення фреймворку, який надає розробнику всю Wix-інфраструктуру в одній функції та деплоїться на прод за секунди.

Відео, як завжди, дивіться на нашому YouTube каналі, тож не забудьте підписатись 😏

Відео за посиланням ➡️ https://youtu.be/lJDA2KpBNq0

Мова доповіді - українська
Ми продовжуємо допомагати й звітувати 🙌

20 травня пройшов онлайн воркшоп Sebastian Bergmann на тему “Testing the Untestable, Together”.
В рамках воркшопу учасники розбиралися з неперевіреним кодом та дізнались як без страху модернізувати його, вносячи невеликі покрокові зміни, які захищаються тестами.

Ми вдячні, що Sebastian підтримав нашу ініціативу проведення воркшопів і задонейтив увесь свій гонорар у благодійний фонд “Голоси дітей” 🇺🇦

“Голоси дітей” надають психологічну та психосоціальну підтримку дітям, які постраждали в результаті бойових дій, допомагають родинам з розв’язання побутових проблем, лікуванням та реабілітацією дітей, надаючи індивідуальну підтримку.
Ціль благодійного фонду – кожна постраждала від війни дитина в Україні має отримати психологічну підтримку вчасно.

Команда Fwdays також переказала частину свого прибутку від воркшопу.


Дякуємо кожному за участь, разом ми сила! Слава Україні! 💙💛
Сьогодні саме той день, коли приємне його завершення сплановано вже за нас 🥰

О 18:00 зустрічаємось з вами на нашому YouTube каналі для здійснення великих справ 🙌
Нагадуємо, що основна ціль Благодійного стріму з Артемом Захарченко - зібрати 600 000 грн на квадрокоптер для ЗСУ.

Посилання на стрім ➡️ https://www.youtube.com/watch?v=1k_HYTPN4Ao

Детальніше про стрім 👉 https://fwdays.com/event/stream-zaharchenko

Разом ми сила! Слава Україні! 🇺🇦
Стрім з Артемом Захарченко та Олександром Соловйовим вже в ефірі. Приєднуйтесь!

https://www.youtube.com/watch?v=1k_HYTPN4Ao

поговоримо про волонтерство Артема а такоже про технічні питання

- Що таке Namecheap та як це працює
- Міграція з моноліту на мікросервіси
- Мікрофронтенди - чи потрібні вони в Namecheap та вам
- Хто повинен обирати технологію в компанії
- Що робить архітектор,
- 5 фреймворків на сторінці, свобода вбиває бізнес
- Як оптимізувався Namecheap
- Два роки нічних інцидентів, як з цим боротися
- Як жити весь час під DDOSом
- In house frameworks чи OpenSource рішення ?

Збираємо на потужний квадрокоптер для ЗСУ 💪
Наш стрім завершився, ми разом зібрали 456 388 грн. Це неймовірно, дякуємо усім, хто долучився!

До кінця тижня ще можна зробити донейт.
До речі, за донейт від 15 000 грн Олександр або Артем нададуть консультацію з будь-яких ваших питань.

https://fwdays.com/event/stream-zaharchenko

Людей, які отримають прапори, ми оголосимо наступного тижня у цьому каналі.

Слава нашим захисникам! 🇺🇦
Шановні, ми вже зібрали 530 143 грн! 🔥🔥🔥

До цілі у 600к залишилось буквально по 70 грн з кожного підписника цього каналу 😃

А якщо ви можете задонейтити 1 000 грн і більше - то візьмете участь у розіграші прапору України з підписами наших військових з передової 💙💛

Якщо закинете 15 000 грн - можете розраховувати на дзвінок-консультацію з Артемом Захарченко або Сашею Соловйовим (кого оберете).

Ну а якщо перебʼєте найбільший донейт у 178,5к грн (ну раптом) - то точно отримаєте прапор України з підписами 💪🇺🇦

Пряме посилання на донейт у моно: https://send.monobank.ua/9duKRyrjo8

Інші способи задонейтити на сайті: https://fwdays.com/event/stream-zaharchenko

І дивіться вчорашній стрім, ставте лайки, підписуйтеся на канал, хлопці старалися та злили трохи інсайдерської інфи 😀 https://youtu.be/1k_HYTPN4Ao
How to Record Hands-Free on Snapchat