Міністерство оборони України
70K subscribers
6.61K photos
1.21K videos
1.39K links
Наші офіційні сторінки:

📌 Сайт: https://www.mil.gov.ua

📌 Facebook: https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA

📌 Instagram: https://instagram.com/ministry_of_defense_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Download Telegram
«Україна, з величною історією свого зброярства, стоїть на порозі нової ери у сфері оборонної промисловості. Через російську агресію, наш уряд направляє значні кошти на закупівлю озброєння. Пріоритет Міноборони – вітчизняні виробники. Це шанс для українського оборонно-промислового комплексу до потужного розвитку», – заявив під час відкриття виставки «Нація зброярів» керівник Департаменту політики закупівель Міноборони України Гліб Канєвський.

Відвідувачі зможуть побачити історію розвитку українського зброярства від найдавніших зразків зброї, наприклад, скіфський меч разом з обладунками, до сучасних, зокрема ударні й розвідувальні дрони.

Виставку можна відвідати за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, буд. 30/1 Національний військово-історичний музей України.

Тривалість виставки: 13 квітня - 13 травня.
Як і обіцяли, працюємо над запуском Наглядових рад в закупівельних агенціях Міноборони.

«Агенція оборонних закупівель» оголосила відбір на посади незалежних членів Наглядової ради. Конкурс триває до 3 травня 2024 року.

«Створення Наглядової ради – це ще один крок до сучасної системи корпоративного управління агенції, а також забезпечення контролю та довіри до оборонних закупівель. Незалежні члени НР мають додати об'єктивності, забезпечуючи найвищий рівень професіоналізму та відповідальності в управлінні цими важливими справами національної безпеки», – зазначив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Детальніше – в оголошенні.
‼️ Майже 100 військових частин ЗСУ та Державної спеціальної служби транспорту подали декларації на медпрактику.
На позачерговому засіданні Коаліції дронів Україна проінформувала партнерів про ситуацію на полі бою та нагальні потреби для відбиття атак ворога.

За результатами засідання країни підтвердили свої внески та зробили нові:

1. Канада влітку розпочне передачу 450 багатоцільових БпАК SkyRanger.
2. Литва виділить 3 мільйони євро на виробництво FPV-дронів для України.
3. Нідерланди підтвердили наміри контрактування партії дронів Heidrun RQ-35 на 200 млн євро у співпраці з Данією та Німеччиною.
4. Німеччина передасть розвідувальні дрони VECTOR 211.

«Ситуація на фронті змінюється щодня, ворог продовжує атакувати цивільні об’єкти, особливо енергетичну інфраструктуру. Ми потребуємо інструментів для асиметричної відповіді. Час для обговорення рішень спливає, нам це потрібно вже зараз», – звернулася до учасників засідання заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко.

Більше про засідання Коаліції дронів на сайті: https://cutt.ly/cw7OCBdD
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Данія оголосила про виділення 17-го пакета військової допомоги Україні вартістю 2,2 мільярда датських крон (313 мільйонів доларів).

200 мільйонів крон спрямують на інвестиції в український оборонний сектор. Серед іншого, кошти виділять на посилення морських спроможностей, закупівлю боєприпасів, безпілотників і виробництво ракетних компонентів.

«Я дякую Данії та Міністру оборони Трольсу Лунду Поульсену особисто за непохитну підтримку та зміцнення обороноздатності України», — сказав Міністр оборони Рустем Умєров.

«У березні я відвідав низку українських підприємств оборонної промисловості в Києві, і стало зрозуміло, що є великий потенціал для майбутньої співпраці, яка може постачати необхідне обладнання в Україну, що допоможе змінити ситуацію на полі бою», — сказав Міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен.
🔎В Міноборони України триває анонімне опитування зовнішніх зацікавлених сторін з метою оцінки корупційних ризиків у своїй діяльності.

Проведення такої оцінки є одним із етапів підготовки Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2025-2027 роки.

Робоча група з оцінки корупційних ризиків Міноборони розробила анкету для опитування громадян та юридичних осіб, перш за все, державних підприємств і підприємств ОПК, які взаємодіяли, взаємодіють чи в перспективі можуть взаємодіяти з оборонним відомством в процесі виконання своїх функцій.

Під час опитування вивчатиметься їхня думка, що допоможе виявити корупційні ризики у діяльності оборонного відомства, та визначити заходи впливу на кожен корупційний ризик.

✔️Опитування триватиме до 30 квітня 2024 року.

👉🏻Для того, щоб взяти участь, перейдіть за посиланням.

🕑Час проходження опитування – 10-15 хвилин.

❗️Особиста думка кожного учасника важлива для вдосконалення роботи відомства. Опитування дасть змогу напрацювати дієві кроки щодо запобігання корупції та системно їй протидіяти.
Розвиток та впровадження бойових систем для українського війська — один із пріоритетів цифрового напрямку Міноборони.

Українські розробники вже створюють безпечні та інноваційні продукти задля технологічної переваги над ворогом. Серед них — система військових продуктів DELTA.

Артем Мартиненко та Єлизавета Бойко з Центру інновацій Міноборони розповіли в інтерв'ю для Мілітарного:

🔸що таке DELTA і як вона допомагає на полі бою?
🔸чи є DELTA сумісною з системами НАТО?
🔸як розвивається військове IT в Україні?

Інтерв'ю дивіться за посиланням: https://youtu.be/B-zL-h4HhNQ
🔵 Гендерна інтеграція: Міноборони активізує зусилля щодо впровадження гендерної рівності серед військовослужбовців.

Нові правила для гендерно чутливої мови та підвищення потенціалу жінок на керівних та бойових посадах обговорили з канадськими колегами в рамках проекту PROTECT2.

Ключові ініціативи включають:
• Прийняття західного досвіду та співпраця з НАТО.
• Гендерно чутлива мова та доступ жінок до лідерських ролей.
• Обмін знаннями з країнами НАТО, спільні проекти, кар'єрний розвиток.
• Організація навчань для 200 гендерних радників, інтеграція рівності в оборонну стратегію.

🔄 Співпраця з НАТО та міжнародні ініціативи продовжують зміцнювати стратегію України у гендерній інтеграції та роль жінок у захисті країни.
Вже готуємось до зими – «Державний оператор тилу» оголосив через Prozorro перші тендери на закупівлю зимового одягу для Збройних Сил України.

Зокрема, станом на середину квітня ДОТ опублікував оголошення про закупівлю за 12 різновидами товарів. Для кожної з позицій з боку ЗСУ визначені вимоги щодо якості. Всі товари перевіряються фахівцями ДОТ, Міноборони та ЗСУ на їх відповідність.

«Завчасне планування закупівель – це один із ключових принципів у роботі спеціалізованих агенцій Міноборони. Маємо заздалегідь забезпечувати наших військових усім необхідним. Більше того, ефективне планування закупівель дозволяє заощаджувати бюджетні кошти і завдяки цьому спрямовувати їх на додаткову підтримку для ЗСУ», – зазначив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Детальніше – за посиланням.
Заступник Міністра оборони України Станіслав Гайдер провів у Києві зустріч із директором Управління оборонного і безпекового співробітництва НАТО Пірсом Казалетом.

Станіслав Гайдер нагадав, що у лютому Кабінет Міністрів затвердив порядок надання Україні летальної допомоги від країн-партнерів.

За його словами, цифрова система логістики LOGFAS, за допомогою якої партнери отримують інформацію про статус наданої допомоги, вже працює на повну потужність. 

Також покращується система звітності, своєчасне та повне звітування щодо кінцевого використання наданої допомоги є пріоритетом, сказав заступник Міністра.

Наразі, Міністерство оборони завершує опрацювання переліку потреб в нелетальній допомозі для розвитку Сил оборони.

«Найближчим часом передамо його стороні НАТО», - наголосив Станіслав Гайдер.
«Україна рішуче налаштована реформувати систему оборонних закупівель відповідно до найкращих практик НАТО», – заявив тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту політики закупівель Міноборони України Гліб Канєвський під час зустрічі з Директором Управління оборонного і безпекового співробітництва НАТО Пірсом Казалетом.

Сторони обговорили питання проведення Стратегічного огляду оборонних закупівель Україна-НАТО та поглиблення відповідної співпраці з Північноатлантичним Альянсом.

Стратегічний огляд має допомогти Україні реформувати закупівельну систему відповідно до найкращих практик та стандартів НАТО.

Детальніше.
НАТО та Україна продовжують розширювати співпрацю попри російську агресію і всі спроби ворога дискредитувати цю роботу.

У Північноатлантичному Альянсі вже чітко усвідомлюють, що Україна потребуватиме підтримки не тільки під час війни, але і після її завершення. Саме тому в Альянсі готують довгострокові програми у сфері медицини, розмінування, військової освіти та реформи безпекового сектору.

Про спільні проєкти та розбудову взаємосумісності між збройними силами в інтерв’ю АрміяInform розповів директор управління оборонного і безпекового співробітництва НАТО Пірс Казалет.

Детальніше – за посиланням.
Уряд Великої Британії передав обладнання для роботи з реєстром «Оберіг»💻

У межах проєкту SDA передали 187 ноутбуків, 187 сканерів та 187 принтерів для використання у ТЦК та СП. Ця ініціатива є частиною програми підтримки від Спеціального радника з питань оборони, що фінансується урядом Великої Британії🇬🇧

🗣«Вдячна уряду Великої Британії за постійну підтримку реформ в Україні — і особливо реформ у сфері оборони», – подякувала заступниця міністра оборони з питань цифрових трансформацій, цифрового розвитку та цифровізації Катерина Черногоренко.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
MS Office 2010 Activator: What You Need to Know