SSA KPI (Student Scienсe Association of Igor Sikorsky KPI)
321 subscribers
43 photos
2 files
179 links
🔊 НТСА - це команда молодих цілеспрямованих людей, яка створює творче наукове середовище через реалізацію успішних проектів, орієнтованих на підтримку наукоємних ідей.
Існує з 1998 року.

Facebook: fb.me/ssakpi
Задати питання можна тут: @ssakpibot
Download Telegram
Сьогодні, о 16:30

Лекція: Як ІТшнику стати фахівцем з кібербезпеки та почати заробляти більше 2 000 $ всього за 4 місяці

Про що ти зможеш взнати?

👉 Що таке кібербезпека;
👉 Чому зараз затребувані фахівці з кібербезпеки;
👉 Чим займається фахівець з кібербезпеки;
👉 З чого потрібно почати, щоб знайти роботу в сфері кібербезпеки;
👉 Як студенту з нуля стати аналітиком з кібербезпеки рівня Cisco CCNA Cyber Ops.

Та найцікаваше:

👉 Демонстрація злому і проникнення на сервер, крадіжка конфіденційних даних. Спробуйте на практиці чим займаються фахівці з кібербезпеки.

Приходь у Студентський простір "Belka Space"

Тривалість заходу: 4 години

Реєстрація обов'язкова: http://bit.ly/2kbmJx8
Продовжили подачу до сьогодні, 23:59

Подавайтесь!😉
Щиро запрошуємо студенток, аспіранток та жінок-науковиць (до 35 років) з галузей ІТ, комп’ютерних технологій та інших технологічних напрямів, пов'язаних із ІТ, взяти участь у щорічній міжнародній конференції "Perspektywy Women in Tech Summit" , яка відбудеться 13-14 листопада 2019 року у Варшаві (https://womenintechsummit.pl/)

Конференція стане місцем зустрічі сотень жінок з найрізноманітніших технічних галузей, а саме: інформаційних технологій, телекомунікацій, механотроніки, робототехніки, електроніки, нанотехнологій тощо. Учасниці матимуть можливість поспілкуватись з керівниками та представниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання.

Зверніть увагу! Студентки КПІ ім. Ігоря Сікорського мають змогу отримати індивідуальний грант для участі у конференції.

Детальніша інформація про участь у конкурсі на отримання гранту доступна на сайті Українсько-польського центру: http://upc.kpi.ua/?p=5613.

Увага! Заявки на отримання гранту подаються у режимі on-line за посиланням: https://womenintechsummit.pl/international-students-application

У разі виникнення запитань звертайтесь до координатора проекту Біднюк Ганни Іванівни за телефоном 204-80-19, електронною адресою [email protected] або особисто до кімн. 171/4 головного корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського.
​​Проект Інженерний тиждень шукає волонтерів!

Якщо ти студент чи студентка технічного факультету, або не технічного, а просто вечорами розв’язуєш рівняння, кодиш чи майструєш заради відпочинку, якщо жарти Фейнмана здаються тобі такими ж смішними, як і нам, а слово «інженер» змушує серце битися швидше, тоді ми запрошуємо тебе стати частиною «Інженерний тиждень. Точка відліку» (9 листопада, Бібліотека КПІ).

Заповнюй заявку якщо готовий чи готова:
– допомагати дітям та підліткам виконувати інженерні завдання
– збирати, будувати, скріплювати та запускати.
– організовувати проведення змагань, судити чесно та непідкупно.))
– відповідати на запитання від «чому земля кругла?» до «як працює адронний колайдер?»
– фотографувати та знімати відео.
Ще більше деталей в анкеті

Дедлайн подачі заявки: 3 листопада.
ПОЧАВСЯ КОНКУРС НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ РОЗРОБОК ЗА ДЕРЖЗАМОВЛЕННЯМ

МОН почало прийом заявок на конкурс науково-технічних розробок за державним замовленням – виконання робіт-переможців почнеться 2020 року.
Заявки приймають до 18-ї години 26 листопада. Запропонувати власні роботи на конкурс можуть будь-які заклади чи підприємства – незалежно від форми власності чи відомчого підпорядкування.

Головні вимоги, щоб організація мала відповідних працівників, обладнання та матеріально-технічну базу, а розробка була спрямована на отримання практичного результату для розвитку економіки, суспільства, зміцнення нацбезпеки. Робота повинна мати високий ступінь готовності до впровадження.

Термін виконання розробки має бути не більш як 2 роки. Крім того, роботи повинні відповідати пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки:
- інформаційні та комунікаційні технології;
- енергетика та енергоефективність;
- раціональне природокористування;
- науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;
- нові речовини і матеріали.

Докладнішу інформацію про умови та етапи конкурсу, вимоги до учасників, необхідні документи можна переглянути в офіційному оголошенні за посиланням. Там же розміщена форма заявки та рекомендації з її заповнення.
Forwarded from МОНограм
Науковці, зверніть увагу на нову можливість👇

Почався конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проєктів з фундаментальних або прикладних досліджень в галузі альтернативної енергетики.

Пріоритетні напрями – фотовольтаїка та біопаливо.

📍 Дедлайн: 28 лютого 2020 року

📍 Деталі та неодхідні документи
​​5 лютого о 18:00 — «На перетині машинного навчання і інтерактивних роботів».

Інтерактивні боти набувають широкого поширення. Попередні системи для створення жестів грунтувалися на системі правил, а не на людській жестикуляції.
З розвитком machine learning виникли моделі, що базуються на навчанні, а не на правилах.

Спікер:
Тарас Кучеренко — дослідник генеративних моделей невербальної поведінки, таких як жести рук та міміка.
Працює в проекті HealthTech EACare , де розробляють робот-систему для виявлення ранніх ознак Деменції від комунікативної поведінки.

Тарас розкаже як машинне навчання використовується щоб генерувати невербальну поведінку для віртуальних і фізичних роботів.

Реєстрація обов'язкова.
Forwarded from Belka Space 🇺🇦
​​Лекція «На перетині машинного навчання і інтерактивних роботів» переноситься на березень!

Точна дата івенту буде відома пізніше.

Перепрошуємо за незручності.
Forwarded from МОНограм
​​Українських студентів, аспірантів та викладачів вишів запрошують на навчання або стажування до закладів вищої освіти Словацької Республіки.

Вони зможуть безкоштовно навчатися, отримувати стипендію, а також проживати у гуртожитках.

У 2020-2021 навчальному році словацька сторона зможе прийняти:
до 5 студентів на часткове навчання терміном до 10 місяців;
до 3 студентів 5 курсу за спеціальністю “Словацька мова” терміном до 5 місяців;
до 5 стажистів і докторантів/аспірантів із загальним терміном перебування до 10 місяців;
5 осіб на літню школу з вивчення словацької мови та культури.

Заявки прийматимуться до 10 квітня.

Докладніше
Forwarded from Belka Space 🇺🇦
​​Нагадуємо, що сьогодні о 18:00 — «Наукові підсумки 2019 року: відкриття, люди, фотографії».

Спікер:
Олексій Коваленко — кандидат біологічних наук, науковий співробітник національного-науково природничого музею НАН України, засновник наук-поп Платформи «Довколаботаніка».

Олексій розкаже про:
- наукові публікації, які змінили наукові погляди;
- людей, які вплинули на науку в 2019 році;
- найкращі наукові фотографії минулого року.

Реєстрація обов'язкова.
Forwarded from Belka Space 🇺🇦
​​Сьогодні Олексій Коваленко прочитав лекцію «Наукові підсумки 2019 року: відкриття, люди, фотографії», на якій розповів про те, як наука розвинулася за минулий рік.

Надаємо презентацію з івенту.
Forwarded from KPI alumni association
Отримай 50 тисяч гривень для реалізації своєї ідеї!

Асоціація випускників КПІ спільно з департаментом майнових і соціальних питань КПІ ім. Ігоря Сікорського запускає конкурс проєктів «КПІ еврика». «КПІ еврика» - конкурс, мета якого стимулювавти студентів, викладачів та випускників КПІ до створення унікальних інноваційних проєктів.
В тебе є можливість реалізувати свою ідею за допомогою фінансування, менторства та участі у майстер-класах від успішних стартаперів, бізнесменів і тренерів.
Як взяти участь та деталі конкурсу тут: http://alumni.kpi.ua/kpi-evryka/
​​Друзі, зараз все перейшло на онлайн: курси, лекції, події — все, що стосується науки. Тому, ділимось з вами двома крутими ресурсами, що зібрали онлайн семінари з математики та нейронаук:

MathSeminars - агрегат математичних семінарів з усього світу. Теми дуже різноманітні, включаючи комбінаторику, теорію груп та графів. Крута можливість долучитись до лекцій MIT або Оксфорду та знайти тему, яка вас дійсно зацікавить.

World Wide Neuro - підбірка семінарів з нейронаук від Оксфорду, Прінстону, університету Женеви та інших провідних наукових закладів. Сервіс пропонує заходи на кожен день, тому якщо ви дослідник або цікавитесь цією темою — радимо подивитися.

Будемо раді розширити підбірку, тож якщо маєте цікаві пропозиції — пишіть @ssakpibot. А поки, залишайтеся вдома та надихайтесь лекціями від топових університетів :)
​​21-22 травня, 2020 р. проходитиме онлайн XХІ Міжнародній науково-практичній конференції "ЕКОЛОГІЯ. ЛЮДИНА. СУСПІЛЬСТВО"

Тематика конференції:
- Загальна екологія
- Техноекологія
- Стратегія сталого розвитку у контексті екологічної безпеки

Тези приймаються до 15 травня 2020 р. У зв'язку із проведенням заходу онлайн Оргкомітет знизив розмір оргвнеску до символічних 50 грн. Інформацію про захід та вимоги, щодо оформлення тез доповідей Ви зможете знайти на офіційному сайті конференції.

Реєстраційна форма доступна тут
#conference
​​Міжнародний науковий форум «Green Talents — International Forum for High Potentials in Sustainable Development» запрошує науковців, які хочуть презентувати свої дослідження.

Зокрема, на форумі можна буде:
відвідати Science Forum у жовтні 2020 року, що включає відвідування провідних німецьких підприємств, установ і компаній, які реалізують принципи сталого розвитку;
індивідуально зустрітися з обраними вами німецькими експертами для обговорення перспектив подальших спільних досліджень і співпраці;
розширити мережу професійних контактів під час церемонії нагородження в Берліні за участю випускників програми «Green Talents»;
пройти повністю оплачене наукове стажування в Німеччині тривалістю до трьох місяців в організації за Вашим вибором (в 2021 році);
мати доступ до мережі випускників програми «Green Talents».

Заявки на захід приймаються від магістрантів, докторантів і постдоків, а також від молодих фахівців, які пропрацювали за фахом не більше трьох років.

Дедлайн подачі заявок на участь — 19 травня о 14:00.

Докладніше: bit.ly/2SRdJv8
​​16 травня о 19:00, на честь Дня Науки в Україні, проводиться онлайн «Марш тих, хто попереджав».

По всьому світу науковці-дослідники-освітяни збираються на Марш за Науку, чим привертають увагу суспільства до загальних проблем, що постали перед Homo sapiens і надалі ставатимуть все складнішими.

Цього року науковці акцентують увагу над наступними проблемами:
- Фінансування науково-технічної діяльності, аудит НАН України та реформування НАНУ і галузевих академій;
- Наявність мита на обладнання та реактиви наукового призначення;
- Відсутність механізму позбавлення наукових ступенів людей, що порушують академічну доброчесність;
- Доцільність доплат та премій за вчений степінь замість гідної заробітної плати ефективним науковцям.

Більш детально про подію.
Forwarded from МОНограм
​​Науковці, для вас важливе нагадування!

Останній тиждень до закінчення прийому заявок на конкурс спільних українсько-чеських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 рр.

Дедлайн — 25 травня. Зокрема, подати інформацію та документи через Google-форму треба до 17:00 (СЕТ).

Докладніше
​​Lviv Data Science Summer School Online

Літня школа з Data Science в УКУ відбудеться цього року онлайн 20 -31 липня. 10 курсів з різноманітних напрямів від провідних викладачів будуть доступні абсолютно безкоштовно. Game Theory and Applications, Machine Learning for Financial Data Structures з Олександром Гончаром, Multi-agent Reinforcement Learning та багато інших.

З переходом в онлайн, школа змінює формат і тепер можна відвідати всі лекції та панельні дискусії з професіоналами. Попередній відбір також скасовується, для участі потрібно лише заповнити реєстраційну форму до 1 липня.

Минулого року брали участь, школа дуже прокачує навички, знайомить з людьми, що надихають. Але обережно, може з’явитись бажання вступити на магістратуру, навіть якщо у вас вже є одна :)

Список курсів і більш детальну інформацію можна знайти за посиланням.
​​1 червня о 19:00, науково-популяризаційний проект «Дійсна наука» проводить вебінар «Про котиків та кореляції».

Лектор:
Сергій Яковлєв — кандидат технічних наук, доцент кафедри математичних методів захисту інформації ФТІ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У доповіді Сергій розгляне одне з важливих понять сучасної прикладної математики — кореляцію величин, і розбере, чому залежність між подіями, яка спостерігається, зовсім не означає наявність причинно-наслідкових зв'язків.
І найголовніше: замість формул будут виключно котики!

Вебінар проводять на платформі Zoom, код для доступу буде повідомлений в день лекції.
Реєстрація.
Подія в Facebook.
Forwarded from МОНограм
​​Українських науковців запрошують долучитися до опитування щодо Відкритої науки - анкетування займе до 10 хвилин

Цього року Єврокомісія планує запустити “Open Research Europe” (ORE) – публікаційну онлайн-платформу для бенефіціарів програми “Horizon 2020”. Ключовими особливостями ORE стануть: швидка публікація різних типів наукових результатів, прозоре рецензування та використання відкритих ліцензій. Цей проєкт є важливим кроком до втілення парадигми Відкритої науки в Європі.

Європейська рада аспірантів та молодих вчених (Eurodoc) є експертним партнером проекту ORE. Наразі вона проводить анонімне онлайн-опитування, щоб дослідити рівень обізнаності, сприйняття та досвіду роботи з відкритими практиками та інструментами серед європейської наукової молоді.

Пройти опитування можно тут.
Forwarded from МОНограм
​​Упродовж 8-12 червня представники вишів і наукових установ України зможуть пройти навчання за програмою вебінарів із використання бази даних Web of Science Core Collection. Їх організовують повторно через велику кількість охочих.

Варто зазначити, що всі заняття проводять українською мовою та є безкоштовними.

Організатором вебінарів є компанія Clarivate Analytics. Лектором стане Ірина Тихонова, експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії. Після кожного вебінару зареєстровані учасники отримають сертифікат за умови проходження 90% лекційного матеріалу.

Докладніше
How to Easily Find YouTube Videos: A Comprehensive Guide