​​4 безкоштовні вебінари з використання бази даних Scopus

Знайомство з базою даних Scopus, пошук інформації в ній, ScienceDirect та профіль автора у Scopus – про все це українські науковці зможуть дізнатися на безкоштовних вебінарах впродовж липня 2020 року. Тренінги матимуть змогу пройти представники закладів вищої освіти і наукових установ України.

Лектором виступить офіційний тренер компанії Elsevier, головний бібліотекар Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марина Назаровець.

2 липня 10:00-11:00
Тема: Знайомство зі Scopus.
Анотація: Огляд та основна інформація про найбільшу в світі бібліографічну базу даних Scopus. Для чого вона призначена, який контент містить? Як зареєструватись та працювати з даними у Scopus?
Реєстраційна форма доступна за посиланням.

10 липня 11:00-12:00
Тема
: Пошук інформації у Scopus.
Анотація: Як отримувати релевантну інформацію у Scopus? Простий та розширений пошук по документах. Робота з отриманими результатами, їхній аналіз, експорт, збереження та створення повідомлень.
Реєстраційна форма доступна за посиланням.

17 липня 11:00-12:00
Тема
: ScienceDirect – можливості у відкритому доступі.
Анотація: ScienceDirect – одна з найбільших повнотекстових баз даних літератури, що пропонує доступ до понад 2 500 наукових журналів та 33 000 книг. Під час вебінару познайомимось із самою базою даних, розглянемо, який контент бази знаходиться у відкритому доступі, та як його шукати і як завантажувати. Тематичні сторінки (ScienceDirect Topics) з перевіреною та фундаментальною інформацією на теми, які цікавлять дослідників.
Реєстраційна форма доступна за посиланням.

24 липня 11:00-12:00
Тема
: Профіль автора у Scopus.
Анотація: Пошук та огляд профілів авторів у Scopus. Як вони створюються? Як можна відкорегувати інформацію у них? Як вимірюється впливовість авторів за показниками Scopus?
Реєстраційна форма доступна за посиланням.
How to Change Teams Background